Od czasu powstania w 1978 roku, firma Scan pozostaje wierna swojej misji: Tworzyć wysokiej jakości "meble do grzania". Idea ta doskonale łączy duńskie wzornictwo, tradycyjne rzemiosło i wybitną wiedzę inżynierską. Wszystkie modele Scan spełniają rygorystyczne wymogi duńskich norm ochrony środowiska.

Ekologiczne spalanie, ekonomiczne zużycie opału i czysta szyba to znak rozpoznawczy produktów Scan. Dzięki tym cechom, jeden z największych w Danii producentów nowoczesnych pieców stalowych na drewno, zyskał światowe uznanie.
Od 2006 roku Scan A/S jest częścią Jøtul Group.Najwyższa jakość jest tym co definiuje nasze wyroby.

Wszystkie piece Scan są wykonane z najlepszych surowców i przechodzą ścisłą kontrolę przed skierowaniem ich do sprzedaży. Możemy prześledzić drogę pieca poprzez sześciocyfrowy numer seryjny, który może ułatwić Ci zamówienie części zapasowych, gdybyś ich potrzebował.
Pomysłowe detale, takie jak nie nagrzewające się uchwyty, system czyszczenia szkła powietrzem (air wash) oraz prosta obsługa sprawiają, że rozpalanie ognia i nagrzanie domu jest dużo łatwiejsze.


Projekt

Scan ma ogromne doświadczenie w projektowaniu urządzeń grzewczych. Proste, czyste linie są znakiem rozpoznawczym dobrego duńskiego projektu i zapewniają naszej marce czołowe miejsce wśród najlepiej sprzedających się opalanych drewnem kominków na świecie.

  

Odwiedź stronę firmy SCAN  http://scan.dk/pl/home