KOMINKI CZECZIL to firma z dużym doświadczeniem i ogromnym potencjałem. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1988 roku i od tego czasu nieprzerwanie zajmujemy się produkcją kominków, doskonaląc swoje umiejętności, zdobywając wiedzę i doświadczenie. 

 

 

Perfekcja wykonania

Kominki z logo CZECZIL cechuje wyszukana elegancja - bez względu na to czy posiadają bogatą ornamentykę w stylu Ludwika XVI czy surową, ascetyczną formę. 
Misterne, ręcznie rzeźbione detale, umiejętnie wyważone proporcje, dobór odpowiedniego marmuru i najwyższa jakoś wykonania - to wszystko sprawia, nasze produkty zaspokajają od wielu lat najbardziej wyrafinowane gusta klientów.

Bezpieczeństwo

Przestrzeganie surowych norm technicznych i przepisów budowlanych dotyczących instalacji urządzeń grzewczych, jakimi są kominki to zasada, której ściśle pilnujemy. Oferując Państwu montaż kominka zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności. Kilkaset wykonanych, zainstalowanych i działających do dziś bez zarzutu kominków - to nasze najlepsze referencje. Dobór właściwych wkładów grzewczych, stosowanie materiałów najwyższej jakości i precyzja wykonania to nasza reguła.

Montaż

Zamawiając kominek w naszej firmie, macie Państwo gwarancję rzetelnej, kompleksowej obsługi: od projektu aż po rozpalenie ognia. Nasz dorobek na który składają się setki realizacji w Polsce (a także w Niemczech, Rosji i USA), kominki zdobiące wnętrza znamienitych rezydencji, willi, budowli - pozwalają skierować do Państwa naszą ofertę. 

 

 

 

Zapraszamy do naszego Salonu firmowego we Wrocławiu. 


Na miejscu uzyskają Państwo wszelkie informacje na temat wszystkich produkowanych przez nas kominków, stosowanych akcesoriów, wkładów. 
Posiadając duże doświadczenie chętnie pomożemy przy doborze marmuru, wzoru i stylu kominka oraz odpowiemy na każde pytanie.
Dodatkowo stała ekspozycja kominków w pełnej aranżacji ułatwi Państwu podjęcie właściwej decyzji.


Salon jest zlokalizowany w centrum Wrocławia, przy ul. Zaporoskiej 39 c.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00, a w soboty - po wcześniejszym umówieniu.

Mapa dojazdu

© 2023 Kominki Czeczil