Produkty Jøtul

 

JØTUL


"Jøtul ma największy asortyment kominków i pieców na drewno pasujących do różnych stylów architektonicznych. Demonstrujemy tu jak nasze produkty prezentują się w różnorodnych wnętrzach. Pomimo, iż piękno jest do pewnego stopnia sprawą subiektywną, obejmuje ono kształt przedmiotu i otaczającą go architekturę. W Jøtulu jesteśmy przekonani, że forma powinna podążać bezpośrednio za funkcją." "Jøtul jest jednym z najstarszych na świecie producentów pieców, wkładów i kominków. Budując firmę w oparciu o dumne norweskie dziedzictwo, połączyliśmy solidne rzemiosło ze sztuką radzenia sobie z zimnem przez 150 lat.

Norweska natura, kultura i rzemiosło są kluczowymi elementami naszego DNA. Pasja do ciepła połączona z rzemiosłem, głęboko zakorzenionym w starożytnych tradycjach dodawania estetycznych właściwości codziennym narzędziom, stały się ważnym czynnikiem przy definiowaniu ducha Jøtula.

Nasi klienci zasługują na absolutnie najlepsze kominki. Dlatego wszystkie produkty wytwarzamy ręcznie w Norwegii, używając wyłącznie najlepszych, dostępnych materiałów. Tak naprawdę, nasza bezkonkurencyjna trwałość jest głównym powodem, dla którego Jøtul oferuje najdłuższą gwarancję na rynku. Nic dziwnego, że nasz F602 jest najlepiej sprzedawanym i najczęściej kopiowanym piecem w historii."

Odwiedź stronę firmy JOTUL www.jotul.pl


Produkty JØTUL

© 2023 Kominki Czeczil