Produkty Faber

 

FABER


Więcej niż kominki gazowe i elektryczne
Faber posiada ofertę kominków dla każdego. Niezależnie od tego czy poszukujesz modelu gazowego, elektrycznego czy zewnętrznego, znajdziesz wariant stworzony specjalnie dla Ciebie. W dodatku uszyty na miarę! Z myślą o Twoich potrzebach konstruujemy, dostosowujemy ustawienia oraz testujemy działanie Twojego kominka Faber. Zapewniamy, że nabywając nasze urządzenie zyskujesz charakterystyczny dla marki Faber efekt ognia i kominek, który funkcjonuje bez zarzutu oraz w bezpieczny sposób.


Kominki gazowe

Nasze kominki gazowe cechuje zaawansowana technologia oraz nowoczesność wykonania, które zawsze zapewniają wspaniały obraz zjawiskowych płomieni. Moglibyśmy długo wnikać w szczegóły techniczne, ale wolelibyśmy jednak skupić się dlaczego doskonale wpasują się one w Twoją przestrzeń życiową.
 
Kominki elektryczne Faber

Kominki elektryczne Faber kreują przytulną atmosferę oraz dają uczucie ciepła płomieni, z tą różnicą, że nie wytwarzają naturalnego ognia i tym samym nie emitują spalin. Możesz delektować się ich widokiem w dowolnym miejscu w domu, a nawet w biurze czy hotelu. Urządzenia te nadają się do niemalże każdego pomieszczenia bez potrzeby wykonywania skomplikowanych prac instalacyjnych. Kominki elektryczne Faber dostępne są w wielu rozmiarach oraz wersjach, a dzięki różnym opcjom i dekoracjom paleniska wpasują się stylistycznie i estetycznie w każdą przestrzeń.

Zobacz więcej

© 2023 Kominki Czeczil